Jak działa esperal?

To pytanie pozwoliliśmy sobie zadać naszemu pacjentowi uzależnionemu od alkoholu. Pił codziennie, nawet jak nie pił to się chwiał z przyzwyczajenia. Różowa skóra, malinowy nos. Niskoprocentowe trunki tylko usypiały, z drżeniem rąk popijał kilka pierwszych drinków. Terapia nic nie dawała, miał tak silną wolę, że postanowił pić i pił. Co mu pomogło? 

Skorzystał z pomocy specjalistów i w Warszawie. Tam wszyto mu esperal w pośladek. Nie było mu łatwo, ale zostały mu tylko pieniądze na wszywkę. Tylko tak mógł przetrwać. Esperal zadziałał, Romek przestał pić, bo niestety już nie mógł. Z chwilą napicia się czegokolwiek narażał swoje zdrowie.

Oczywiście jego wątroba się nie zregeneruje, ale przynajmniej nie jest tak nadwyrężana filtrowaniem i odtruwaniem organizmu. Skóra stała się bielsza, nos już nie wygląda jak malina. Drżenie rąk minęło. Czuje się o wiele lepiej, zmiana jest wyraźnie dostrzegana. Biorąc pod uwagę, że alkohol uszkadza wszystkie narządy, będzie potrzebował czas, żeby wszystko ale opłacało się zainwestować w zabieg, w swoje zdrowie.

Wcześniej było tak, dobrze, że już nie jest:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *